naujosknygos (naujosknygos) wrote,
naujosknygos
naujosknygos

Самер Нашеф Записки кардиохирурга


Sameras Našefas

Kardiochirurgo užrašai

Самер Нашеф

Записки кардиохирурга

Leidykla: Альпина Паблишер, 2020 m.

Kaina: 10,60 Eur

Ar visada operuojantis chirurgas gali nuspėti, kuo baigsis sudėtinga operacija? Ar pacientas apdraustas nuo nemalonių siurprizų ir kišimosi į širdį pasekmių? Priešais jus – neįprasta britų kardiochirurgo praktiko knyga, kurioje paprastai ir aiškiai papasakota apie tai, kaip veikia žmogaus širdis ir kaip sudėtinga ją išgydyti. Autorius dalinasi nutikimais iš praktikos, kur būta nemažai išskirtinių pergalių, apmaudžių klaidų ir nušvitimų.

Remdamasis savo ilgalaike praktika ir šiuolaikinių širdies tyrinėjimų bei gydymo metodų duomenimis, Sameras Našefas rašo apie tai, kaip padaryti mūsų širdis stipresnėmis ir ištvermingesnėmis, o specialistų pagalbą – efektyvesne.

„Rašydamas knygą, rinkausi istorijas, kurios, mano manymu, puikiai atspindi visą širdies operacijas patyrusių ligonių įvairovę, platų širdies ligų bei širdies chirurgų atliekamų operacijų spektrą. Kai kurios istorijos tragiškos, kai kurios smagios, daugelis turi laimingą pabaigą“, – rašo autorius.

„Atviras, be pagražinimų pasakojimas apie chirurgų darbą ir jų gyvenimą petys į petį su mirtimi, kuris leis skaitytojui visiškai naujai suprasti tai, kas vyksta operacinėje“. – BBC World News.

Knygą galite įsigyti knygyne “Homo sapiens”.


Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments